!!! NAKRMIT !!!

Hero - Info...♥o♥

25. června 2009 v 19:15 | MitChei |  Hero

Hero
Rodina:
adoptivní a biologičtí rodiče, 8 starších nevlastních sester, 1 mladší biologický bratr a 1 mladší biologická sestra
Oblíbené barvy:
černá a bílá
Oblíbená čísla:
2 a 7
Koníčky:
zpěv, hra na klavír, hry, vaření, uklízení
Dovednosti:
zpěv, napodobování ostatních
Oblíbená květina:
lilie
Oblíbené ovoce:
banány a jablka
Oblíbené roční období:
jaro
Cenná věc:
rodiče
Oblíbené zvíře:
pes
Sport:
běh
Spací návyky:
spí na břiše
Má strach:
ze švábů
Kim Jaejoong odešel z jeho rodného města v Chungnamu kvůli konkursu pro SM Entertainment. Předtím, než se stal Jaejoong celebritou, zakusil chudobu a dostal se do řady nejrůznějších sporů. Vystřídal hodně prací, jako např. práce v obchodě, donáška kuřat, roznáška novin, různé manuální práce atd. Kim debutoval jako Youngwoong Jaejoong. Jeho manažer pro něj vybral jméno Hero, protože chtěl, aby se Kim stal skutečným hrdinou hudebního průmyslu. Kim získal v konkursu první místo jak za nejlepšího zpěv, tak i za nejlepší vzhled. Stal se hlavním zpěvákem DBSK.

21. listopadu 2006 muž s příjmením Han podal žalobu na současné Kimovi legální opatrovníky. Han tvrdil, že je biologickým otcem Kima a tudíž požadoval rodičovská práva. Han prohlásil, že důvodem žaloby je nepatřičný postup před dáním Hera do péče poručníků. Na konci 90. let minulého století se Han rozvedl s Kimovou biologickou matkou a vzdal se péče o dítě. Nicméně Han před pár lety zjistil, že Kim byl vychován třetí stranou, ne jeho vlastní matkou. Podle Hana se měl provést test DNA, aby potvrdil Hanovo tvrzení o otcovství. Mnoho právnických konzultantů prohlásilo, že jelikož adopce proběhla řádně podle zákona, nebudou se konat žádné právní změny bez ohledu na výsledek testu. Fanoušci DBSK byli touto zprávou zděšeni a kladli Hanovi nejrůznější otázky, jako např. proč nekontaktoval Hera osobně kvůli této záležitosti a taky proč se svým synem nebyl v kontaktu předtím, než se stal slavným. 22. listopadu Han žalobu stáhl. Řekl, že původně chtěl vyřešit nesrovnalosti jeho syna co se týče vojenské služby, ale neočekával, že jeho záměr bude vést k takovému skandálu, a prohlásil, že měl strach ze spekulací o tom, jak chce využít Herovi slávy.
Jako reakci na tuto záležitost napsal Hero na své oficiální webové stránky, že o existenci jeho odloučených biologických rodičů se od matky dozvěděl před třemi lety a že to pro něj byl značný šok. S podporou jeho současné matky byla Herova biologická matka schopna zůstat se synem v kontaktu a příležitostně se vídali, ale přibližné místo pobytu jeho biologického otce nebylo známo.
Hero jasně vyjádřil jeho vůli žít se jménem Kim Jaejoong a ne jeho rodným jménem Han Jaejoon a slíbil být loajální k jeho všem čtyřem rodičům. Hero také řekl, že nechce, aby byl jeho rodinný život kvůli tomuto incidentu vytahován na veřejnost.
Pro všechny fanoušky je Kim skutečným hrdinou a nepřestávají ho i nadále podporovat.

Jaejoong má hluboké myšlenky a ke každému mluví pěkně zpříma. Jaejoong je decentní a hodně čistotný. Takže vedle toho, že uklízí každičký roh domu, zajímá se i o vaření a "krmí" všechny členy. Hero má vyjímečné kulinářské schopnosti a bez problémů dokáže připravit 15 druhů jídel. Ačkoli má vážně pěknou chlapeckou tvářičku, jeho koníčkem je zvedání činek a další posilování. Jeho vypracované tělo je v kontrastu s jeho tváří.
Hero řekl, že se jednoho dne chce oženit s jeho fanynkou. XDDD
 


Komentáře

1 Lachty Lachty | Web | 26. června 2009 v 19:58 | Reagovat

ahojpěkný blog..hlavně des. je boží a jinak super obrázky se mi moc líbí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Signatura uživatele Neliel